FD-P-IA3G-750-EU
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
FRACTAL
Ražotāja kods
FD-P-IA3G-750-EU
Artikuls
Intrastat
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Power supply
750 W
Fan
14 cm
PFC
Active
MOLEX power connectors
2
Floppy power connectors
0
SATA power connectors
6
Number of connectors PATA
0
Number of power supply connector 4-pin 12V
8-pin 12V power connectors
Number of power supply connector 4+4-pin 12V
PCI-E 6-pin power connectors
Number of power supply connectors PCI-E 6 +2 pin
PCI-E 8-pin power connectors
Number of power connectors PCI-E 16-pin Gen 5
Number of power connectors 12VHPWR
1
Number of USB 10p connectors
MB power connector
20 + 4 pin