Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
HB30A10AME
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
STARTECH
Ražotāja kods
HB30A10AME
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
1.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Ports quantity
10
Host interface
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-B
Hub interfaces
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Type-A ports quantity
Terminal block port
Y
Data transfer rate
5000 Mbit/s
Product colour
Black
Surge protection
Y
LED indicators
Power
Plug and Play
Certification
RoHS, REACH, CE, FCC, TAA
UASP support
Power supply type
AC
Power consumption (typical)
65 W
Input voltage
100 - 240 V
Input current
1.4 A
Output voltage
20 V
Output current
3.25 A
Width
55 mm
Depth
198 mm
Height
30 mm
Weight
352 g
Quantity per pack
1 pc(s)
Package width
190 mm
Package depth
295 mm
Package height
70 mm
Package weight
AC adapter included
Included power plug types
ANZ, EU, JP, NA, UK
Cables included
USB
Quick installation guide
DIN rail kit included
Operating temperature (T-T)
0 - 70 °C
Storage temperature (T-T)
-20 - 85 °C
Operating relative humidity (H-H)
5 - 95%