Conceptronic HUBBIES HUBBIES18G - Hub - 2-in-1 USB A / C cable, 60W, charger, PD 20W, QC 18W - 6 x SuperSpeed USB 3.0 + 1 x USB-C + 1 x USB 3.2 Gen 1 + 2 x USB - desktop