C11CK18401
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.921 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
EPSON
Ražotāja kods
C11CK18401
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7.921 kg
Kopā pieejams (gab.)
28
Tuvākā piegāde
Printer Type
Workgroup printer - ink-jet - colour
Number of Users
1-4 users
Inkjet Technology
Epson PrecisionCore
Ink Palette Supported (Colours)
4-ink - cyan, magenta, yellow, black
Nozzle Configuration
800 nozzles (black), 256 nozzles (per colour)
Minimum Ink Droplet Size
3.8 pl
Ink Cartridge Configuration
4 cartridges (1 each: cyan, magenta, yellow, black)
Ink Type
Epson DURABrite Ultra inks
Print Speed
Up to 21 ppm - B/W (ISO/IEC 24734) ¦ Up to 11 ppm - colour (ISO/IEC 24734)
Built-in Devices
LCD display
Connectivity Technology
Wireless
Interface
USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)
AirPrint Enabled
Yes
Max Resolution (B&W)
4800 x 2400 dpi
Max Resolution (Colour)
4800 x 2400 dpi
Max Resolution Class (B&W)
Max Resolution Class (Colour)
Image Enhancement Technology
EPSON Variable-sized Droplet Technology
Automatic Duplexing
Yes
First Print Out Time B/W
6.3 sec
First Print Out Time Colour
9.3 sec
Language Simulation
EPSON ESC/P Raster
Media Handling
250-sheet input tray, 80-sheet multipurpose tray
Media Type
Plain paper
Media Size Class
A4
Max Media Size
A4 (210 x 297 mm)
Media Sizes
ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), A4 (210 x 297 mm)
Media Weight
64 g/m² - 255 g/m²
Total Media Capacity
250 sheets
Media Feeders
Input tray: 1 - 250 sheets - A4 (210 x 297 mm)/ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) ¦ Multi-purpose tray: 1 - 80 sheets - A4 (210 x 297 mm)/ANSI A (Letter) (216 x 279 mm) ¦ Output tray: 1 - 250 sheets - A4 (210 x 297 mm)/ANSI A (Letter) (216 x 279 mm)