HLL3220CWRE1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
12.702148 kg
Kopā pieejams (gab.)
35
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
BROTHER
Ražotāja kods
HLL3220CWRE1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
12.702148 kg
Kopā pieejams (gab.)
35
Tuvākā piegāde
Printer Type
Workgroup printer - LED - colour
Print Speed
Up to 18 ppm - B/W - A4 (210 x 297 mm) ¦ Up to 18 ppm - colour - A4 (210 x 297 mm)
Built-in Devices
1 line LCD display
Connectivity Technology
Wireless
Interface
USB 2.0, Wi-Fi(n)
Max Resolution (B&W)
600 x 2400 dpi
Max Resolution (Colour)
600 x 2400 dpi
Max Resolution Class (B&W)
Max Resolution Class (Colour)
First Print Out Time B/W
15 sec
First Print Out Time Colour
15 sec
Language Simulation
PCL 5E, PCL 5C, PCL 6, BR-Script3, PCL XL 3.0, PDF 1.7
Fonts Included
73 x scalable PCL ¦ 12 x bitmapped PCL ¦ 66 x scalable PostScript
Barcodes
Media Handling
250-sheet input tray, 1-sheet manual tray
RAM Installed (Max)
256 MB
Media Type
Envelopes, labels, plain paper, bond paper, recycled paper, thick paper, thin paper, glossy paper
Media Size Class
A4/Legal
Max Media Size
Legal (216 x 356 mm), A4 (210 x 297 mm)
Min Media Size (Custom)
76.2 mm x 116 mm
Max Media Size (Custom)
216 mm x 355.6 mm
Media Sizes
ANSI A (Letter) (216 x 279 mm), Legal (216 x 356 mm), Executive (184 x 267 mm), A4 (210 x 297 mm), A5 (148 x 210 mm), B5 (176 x 250 mm), A6 (105 x 148 mm), JIS B5 (182 x 257 mm), 216 x 355.6 mm, JIS B6 (128 x 182 mm), 76.2 x 116 mm, Folio (203 x 330 mm)
Envelope Sizes
International DL (110 x 220 mm), Com-10 (105 x 241 mm), International C5 (162 x 229 mm), Monarch (98.4 x 190.5 mm)
Media Weight
60 g/m² - 105 g/m²
Total Media Capacity
250 sheets
Media Feeders
Input tray: 1 x automatic - 250 sheets - Legal (216 x 356 mm) weight: 60 g/m² - 105 g/m² ¦ Bypass tray: 1 x manual - 1 sheet - 216 x 355.6 mm weight: 60 g/m² - 105 g/m² ¦ Output tray: 1 - 150 sheets