MUF-64DA/APC
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.013 kg
Kopā pieejams (gab.)
215
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
MUF-64DA/APC
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.013 kg
Kopā pieejams (gab.)
215
Tuvākā piegāde
Capacity
64 GB
Device interface
USB Type-C
USB version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Read speed
400 MB/s
Form factor
Cap
Product colour
Blue
Protection features
Magnet proof, Shock resistant, Temperature proof, Waterproof, X-ray proof
Waterproof up to
1 m
Operating temperature (T-T)
0 - 60 °C
Storage temperature (T-T)
-10 - 70 °C
Duration shock
0.5 ms
Width
33.7 mm
Depth
6.4 mm
Height
15.9 mm