FM12FD05B/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.018 kg
Kopā pieejams (gab.)
30
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
FM12FD05B/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.018 kg
Kopā pieejams (gab.)
30
Tuvākā piegāde
Capacity
128 GB
Device interface
USB Type-A
USB version
2.0
Compatible operating systems
Windows® XP and higher; Mac OS 9.0 and higher; Linux 2.4.0 and higher
Form factor
Swivel
Product colour
Orange, White
LED indicators
Activity
Fingerprint reader
N
PIN-secured access
N
Password protection
Width
17 mm
Depth
8 mm
Height
58 mm
Weight
8 g
Package width
100 mm
Package depth
12 mm
Package height
132 mm