FM12FD00B/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.018 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
PHILIPS
Ražotāja kods
FM12FD00B/00
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.018 kg
Capacity
128 GB
Device interface
USB Type-A
USB version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Plug and Play
Y
Form factor
Swivel
Product colour
Orange, White
LED indicators
Y
Width
17 mm
Depth
8 mm
Height
58 mm
Weight
8 g
Package width
100 mm
Package depth
12 mm
Package height
132 mm
Package weight
18 g
Package type
Blister
Products per master (outer) case
400 pc(s)
Master (outer) case width
383 mm
Master (outer) case length
450 mm
Master (outer) case height
335 mm