SP032GBUF3B20V1K
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.013 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SILICON POWER
Ražotāja kods
SP032GBUF3B20V1K
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.013 kg
Capacity
32 GB
Device interface
USB Type-A / Lightning
USB version
3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Plug and Play
Y
Windows operating systems supported
Y
Mac operating systems supported
Linux operating systems supported
Form factor
Slide
Product colour
Black
Housing material
Plastic
LED indicators
Lead plating
Gold
Key ring
Operating temperature (T-T)
0 - 70 °C
Storage temperature (T-T)
-40 - 85 °C
Operating relative humidity (H-H)
0 - 90%
Width
20 mm
Depth
55 mm
Height
8.6 mm
Weight
13 g
Package type
Blister
Quantity per pack
1 pc(s)
Harmonized System (HS) code
Memory voltage
5 V