TS32GSDHC10
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.002 kg
Kopā pieejams (gab.)
20
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TRANSCEND
Ražotāja kods
TS32GSDHC10
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.002 kg
Kopā pieejams (gab.)
20
Tuvākā piegāde
Capacity
32 GB
Flash card type
SDHC
Flash memory class
Class 10
Read speed
30 MB/s
Internal memory type
NAND
Product colour
Black
Endurance
1000 cycles per logical sector
Certification
CE/FCC
Operating temperature (T-T)
-25 - 85 °C
Harmonized System (HS) code
Width
24 mm
Depth
2.1 mm
Height
32 mm
Weight
2 g
Quantity per pack
1 pc(s)
Power requirements
2.7- 3.6V