TS32GSDC500S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.002 kg
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TRANSCEND
Ražotāja kods
TS32GSDC500S
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.002 kg
Product Type
Flash memory card
Storage Capacity
32 GB
Speed Class
UHS-I U1 / Class10
Read Rate
Up to 95 MB/s
Write Rate
Up to 60 MB/s
Form Factor
SDHC UHS-I Memory Card
Technology
MLC NAND Flash
Features
Service & Support
Limited warranty - 5 years
Width
24 mm
Depth
32 mm
Height
2.1 mm
Weight
2 g
Min Operating Temperature
-25 °C
Max Operating Temperature
85 °C