SDSDXVT-032G-GNCIN
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
WESTERN DIGITAL
Ražotāja kods
SDSDXVT-032G-GNCIN
Artikuls
Intrastat
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
50
Tuvākā piegāde
Product Type
Flash memory card
Storage Capacity
32 GB
Speed Class
Video Class V30 / UHS-I U3 / Class10
Read Rate
Up to 100 MB/s
Write Rate
Up to 60 MB/s
Form Factor
SDHC UHS-I Memory Card
Features
Software Included
SanDisk RescuePRO Deluxe
Service & Support
Limited warranty - lifetime
Regional Warranty Exceptions
Germany,Canada and regions not recognizing limited lifetime warranty - 30 years
Width
24 mm
Depth
32 mm
Height
2.1 mm
Min Operating Temperature
-25 °C
Max Operating Temperature
85 °C