ASDH32GUICL10-R
Artikuls
398236
Intrastat
Pakas svars
0.012 kg
Kopā pieejams (gab.)
32
Tuvākā piegāde
ADATA Premier - Flash memory card - 32 GB - UHS Class 1 / Class10 - SDHC UHS-I
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
A-DATA
Ražotāja kods
ASDH32GUICL10-R
Artikuls
398236
Intrastat
Pakas svars
0.012 kg
Kopā pieejams (gab.)
32
Tuvākā piegāde
Product Type
Flash memory card
Storage Capacity
32 GB
Speed Class
UHS Class 1 / Class10
Read Rate
Up to 50 MB/s
Write Rate
Up to 33 MB/s
Form Factor
SDHC UHS-I Memory Card
Supply Voltage
2.7 - 3.6 V
Features
Shockproof, magnetic-proof, waterproof, ECC support, write protection switch, X-ray-proof
Compliant Standards
VCCI, BSMI, FCC
Software Included
Norton Internet Security 2013 (60 days subscription)
Service & Support
Limited warranty - lifetime
Width
24 mm
Depth
2.1 mm
Height
32 mm
Weight
2 g
Min Operating Temperature
-25 °C
Max Operating Temperature
85 °C