TS1TSJ25H3P
Artikuls
83832
Intrastat
Pakas svars
0.306 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TRANSCEND
Ražotāja kods
TS1TSJ25H3P
Artikuls
83832
Intrastat
Pakas svars
0.306 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Device Type
Hard drive - external (portable)
Capacity
1 TB
Form Factor
2.5"
Interface
USB 3.0
Buffer Size
8 MB
Features
Shock resistant, rain-resistant
Width
8.1 cm
Depth
13.1 cm
Height
2.2 cm
Weight
256 g
Interface Transfer Rate
5.0 Gbps (USB 3.0)
Spindle Speed
5400 rpm
Interfaces
1 x USB 3.0 - 10 pin Micro-USB Type B
Compatible Bay
2.5"
Power Source
Additional USB
Software Included
Transcend Elite
OS Required
Cables Included
1 x USB 3.0 cable - external
Compatible with Windows 7
"Compatible with Windows 7" software and devices carry Microsoft’s assurance that these products have passed tests for compatibility and reliability with 32-bit and 64-bit Windows 7.
Enclosure Material
Silicone
Compliant Standards
BSMI, FCC
Enclosure Colour
Brilliant purple
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
55 °C