TS2TSJ25C3S
Pakas svars
0.235 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Ražotāja kods
TS2TSJ25C3S
Pakas svars
0.235 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Form Factor
2.5"
Interface
USB 3.1 Gen 1
Width
78.5 mm
Depth
114.5 mm
Height
9.95 mm
Weight
133 g
Interfaces
1 x USB 3.1 Gen 1 - 24 pin USB-C
Compatible Bay
2.5"
Power Source
USB bus
OS Required
Apple MacOS X 10.7 or later, Linux 2.6.31 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10
Cables Included
USB 3.1 Type A to Type C cable
Enclosure Material
Aluminium
Compliant Standards
BSMI, FCC
Enclosure Colour
Silver
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
55 °C