TS2TSJ25C3N
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.216 kg
Kopā pieejams (gab.)
29
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TRANSCEND
Ražotāja kods
TS2TSJ25C3N
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.216 kg
Kopā pieejams (gab.)
29
Tuvākā piegāde
Device Type
Hard drive - external (portable)
Capacity
2 TB
Form Factor
2.5"
Interface
USB 3.0
Width
78.5 mm
Depth
114.5 mm
Height
9.95 mm
Weight
136 g
Interfaces
1 x USB 3.0
Compatible Bay
2.5"
Power Source
USB bus
Software Included
Transcend Elite
OS Required
Apple MacOS X 10.7 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10
Enclosure Material
Aluminium
Compliant Standards
BSMI, FCC
Enclosure Colour
Iron grey
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
55 °C