TS1TSJ25C3N
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.136 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TRANSCEND
Ražotāja kods
TS1TSJ25C3N
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
0.136 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Device Type
Hard drive - external (portable)
Capacity
1 TB
Form Factor
2.5"
Interface
USB 3.0
Width
78.5 mm
Depth
114.5 mm
Height
9.95 mm
Weight
136 g
Interfaces
1 x USB 3.0
Compatible Bay
2.5"
Power Source
USB bus
Software Included
Transcend Elite
OS Required
Apple MacOS X 10.7 or later, Microsoft Windows 7 / 8 / 10
Enclosure Material
Aluminium
Compliant Standards
BSMI, FCC
Enclosure Colour
Iron grey
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
55 °C