TS1TSJ25A3K
Artikuls
395104
Intrastat
Pakas svars
0.182 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
TRANSCEND
Ražotāja kods
TS1TSJ25A3K
Artikuls
395104
Intrastat
Pakas svars
0.182 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Device Type
Hard drive - external (portable)
Capacity
1 TB
Form Factor
2.5"
Interface
USB 3.0
Internal Drive Interface
Serial ATA
Features
Shock resistant, One-Click backup button, 256-bit AES
Width
8 cm
Depth
13.1 cm
Height
1.5 cm
Weight
182 g
Interface Transfer Rate
5.0 Gbps (USB 3.0)
Interfaces
1 x USB 3.0 - 10 pin Micro-USB Type B
Compatible Bay
2.5"
Power Source
USB bus
Software Included
Transcend Elite
OS Required
Microsoft Windows Vista / XP / 7, Apple MacOS X 10.5 or later, Linux Kernel 2.6.31 or later
Cables Included
1 x USB power splitter cable - external
Compatible with Windows 7
"Compatible with Windows 7" software and devices carry Microsoft’s assurance that these products have passed tests for compatibility and reliability with 32-bit and 64-bit Windows 7.
Compliant Standards
Plug and Play, BSMI, FCC
Enclosure Colour
Black
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
5 °C
Max Operating Temperature
55 °C