HG32T5300EZXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
HG32T5300EZXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
5.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
15
Tuvākā piegāde
Panel type
LED
Screen size (diag.)
32"
HD technology
Full HD
Resolution
1920 x 1080 (FHD 1080)
Dynamic contrast
Mega Contrast
TV tuner
Analog
TV tuner
DVB-S2
DVB-T2/HEVC (H.265)
DVB-C
Smart TV
yes
System TV
Smart TV
Image technology
Pur Color
Image technology
Micro Dimming Pro
HDR
PVR/DVR
Yes
3D support
No
DLNA
No
functions
Automatic shutdown
functions
Automatic channel scanning
EPG
Subtitles mode
Max speaker power (total)
10 W
Viewing angle, horizontal
178 °
Viewing angle, vertical
178 °
Hotel mode
Bluetooth
WiFi
Direct
I/O connectors
1 x Audio out
I/O connectors
1 x RJ-45 LAN
1 x USB 2.0
1 x Component (Y, Pb, Pr)
1 x HDMI
1 x CI/Cl+ slot
VESA
100 x 100
Power consumption
75 W
Height
438 mm
Height with stand
465.4 mm
Width
737.4 mm
Depth
74.1 mm
Depth with stand
150.5 mm