LG 55UN640S0LD - 55" Diagonal Class UN640S Series LED-backlit LCD TV - hotel / hospitality - Smart TV - webOS - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - ashed blue
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
55UN640S0LD
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
14 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
55UN640S0LD
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
14 kg
Kopā pieejams (gab.)
9
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Smart TV
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption (Max)
155 Watt
Power Consumption Operational
128 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
79 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
88 kWh/1000h
Diagonal Class
55"
Commercial Use
Yes - hotel / hospitality
Series
UN640S Series
Platform
webOS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10 Pro
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Portrait mode, hotel mode, Public Display Mode
Design
Slim Design
Dimensions
Without stand
Width
123.5 cm
Depth
5.75 cm
Height
71.5 cm
Weight
Enclosure Colour
Ashed blue
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight
Brightness
400 cd/m²
Commercial Features
Settings Cloning Capability
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Features
2 Pole
Flat Panel Mount Interface
300 x 300 mm