LG 32LN661HBLA - 32" Diagonal Class LED-backlit LCD TV - hotel / hospitality - Pro:Centric with Integrated Pro:Idiom - Smart TV - webOS - 720p 1366 x 768 - HDR - Direct LED - ceramic black
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
32LN661HBLA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
4.9 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
LG
Ražotāja kods
32LN661HBLA
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
4.9 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV Pro:Centric with Integrated Pro:Idiom - Smart TV
Energy Class
Class F
Power Consumption (Max)
51.5 Watt
Power Consumption Operational
40.2 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
27 kWh/1000h
Diagonal Class
32"
Commercial Use
Yes - hotel / hospitality
Platform
webOS
Operating System
webOS 22
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10
HDR Technology
Hybrid Log-Gamma (HLG), HDR 10 Pro
Video Processor
K8Lp
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
Composite, HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
Modes
Hotel mode, Gallery Mode
Picture Enhancements
Game Optimiser
Dimensions
Without stand
Width
73.9 cm
Depth
8.4 cm
Height
44.1 cm
Weight
Enclosure Colour
Ceramic black
Resolution
1366 x 768
Display Format
720p
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
60 Hz Refresh Rate, 50 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
Direct LED
Coating
Conformal
Image Contrast Ratio
1200:1
Dynamic Contrast Ratio
Brightness
240 cd/m²
Response Time
10 ms
Backlight Life
30,000 hour(s)
Commercial Features
Settings Cloning Capability
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Features
Swivel, 1-pole central foot
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm