TX2410A1E0100
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
NEOVO
Ražotāja kods
TX2410A1E0100
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
11.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class E
Diagonal Size
24"
Viewable Size
23.8"
Panel Type
VA
Native Resolution
Full HD (1080p) 1920 x 1080
Pixel Pitch
0.274 mm
Brightness
250 cd/m²
Contrast Ratio
3000:1
Colour Support
16.7 million colours
Response Time
5 ms
Vertical Refresh Rate
56 - 76 Hz
Horizontal Refresh Rate
30 - 84 kHz
Horizontal Viewing Angle
178
Vertical Viewing Angle
178
Screen Coating
Anti-glare, 3H Hard Coating, Haze 40%
Backlight Technology
LED backlight
Colour
White
Dimensions (WxDxH)
57.51 cm x 27.97 cm x 45.13 cm - with stand
Weight
7.8 kg
Type
Touch-screen - touchscreen
Movement Detection Technology
Projected capacitive
Interfaces
DisplayPort 1.2a HDMI VGA Audio line-out USB (Type B)
Display Position Adjustments
Tilt
Tilt Angle
-2/+180
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
Included Accessories
Power adapter
Cables Included
1 x VGA cable 1 x HDMI cable 1 x USB cable
Compliant Standards
RoHS, WEEE, REACH, LVD, EAC, IP65 front, IEC/EN 60601-1, UKCA, IK08
Power Consumption SDR (On mode)
17 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
17 Watt
Power Consumption Stand by
0.4 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.2 Watt
OS Required
Dimensions & Weight Details
Shipping Width
37 cm
Shipping Depth
66 cm
Shipping Height
53 cm
Shipping Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 80% (non-condensing)