iiyama ProLite TF1215MC-B1 - LED monitor - 12.1" - open frame - touchscreen - 1024 x 768 - IPS - 540 cd / m² - 1000:1 - 25 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - black
Ražotājs
IIYAMA
Ražotāja kods
TF1215MC-B1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.94 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Touch monitor (zero-bezel, open-frame, 4:3), screen size: 30.5 cm (12"), touch technology: Projected Capacitive, multi touch (10 points), 1024x768 pixels, VESA mount (100x100 mm), response time: 25ms, brightness 450cd, contrast: 1000:1, audio, VGA, display-port, HDMI, touch interface: USB, incl.: cable (USB, HDMI, Display Port), power supply unit, power cable (EU), order separately: adaptor, colour: black
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
IIYAMA
Ražotāja kods
TF1215MC-B1
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.94 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Display Type
LED-backlit LCD monitor / TFT active matrix
Energy Class
Class F
Energy Consumption per Year
16 kWh
Diagonal Size
12.1"
Panel Type
IPS
Native Resolution
1024 x 768
Pixel Pitch
0.24 mm
Brightness
540 cd/m²
Brightness w/touchscreen
450 cd/m²
Contrast Ratio
1000:1
Colour Support
16.2 million colours
Response Time
25 ms
Vertical Refresh Rate
56 - 75 Hz
Horizontal Refresh Rate
31.4 - 60 kHz
Horizontal Viewing Angle
+89 / -89
Vertical Viewing Angle
Screen Coating
7H Hard Coating
Backlight Technology
LED backlight
OSD Languages
English, German, French, Italian, Spanish, Japanese, Chinese
Features
HDCP, High Frame Rate Control (Hi-FRC), edge-to-edge glass, OSD lock, anti-fingerprint, landscape mode, portrait mode, 6 mm through-glass, touch through glass function
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
30.85 cm x 4.15 cm x 24.8 cm
Weight
2.1 kg
Type
Touch-screen - touchscreen
Movement Detection Technology
Projected capacitive
Interfaces
VGA ¦ DisplayPort ¦ HDMI ¦ USB ¦ Audio line-out
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
IP65 protection
Included Accessories
Remote control
Cables Included
1 x HDMI cable ¦ 1 x DisplayPort cable ¦ 1 x USB cable
Compliant Standards
Plug and Play, DDC-2B, RoHS, WEEE, cULus, REACH, ERP, EAC
Input Voltage
AC 120/230 V (50/60 Hz)
Power Consumption (On mode)
11 W
Power Consumption SDR (On mode)
11 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
10 Watt
Power Consumption Stand by
0.55 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.5 Watt
Shipping Width
43.5 cm
Shipping Depth
16.5 cm
Shipping Height
35.5 cm
Shipping Weight
3.9 kg
Min Operating Temperature
-20 °C
Max Operating Temperature
60 °C