iiyama ProLite TF1015MC-B3 - LCD monitor - 10.1" - open frame - touchscreen - 1280 x 800 WXGA - IPS - 500 cd / m² - 800:1 - 29 ms - HDMI, VGA, DisplayPort - black
Ražotājs
IIYAMA
Ražotāja kods
TF1015MC-B3
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.334 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
59
Tuvākā piegāde
Touch monitor (open-frame, 16:10), screen size: 25.7 cm (10.1"), Projected Capacitive, multi touch (10 points), resolution: 1280x800 pixels, VESA mount (100x100 mm), response time: 29ms, brightness 500cd, viewing angle 178/178°(H/V), contrast: 800:1, USB, Ethernet, audio, VGA, display-port, HDMI, incl.: cable (USB, HDMI, Display Port), power supply unit, power cable, QSG, IP65, colour: black
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
IIYAMA
Ražotāja kods
TF1015MC-B3
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.334 kg
Ražotāja cena
Kopā pieejams (gab.)
59
Tuvākā piegāde
Display Type
LCD monitor / TFT active matrix
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1834678
Energy Class
Class C
Diagonal Size
10.1"
Panel Type
IPS
Aspect Ratio
16:10
Native Resolution
WXGA 1280 x 800
Pixel Pitch
0.1695 mm
Brightness
500 cd/m²
Brightness w/touchscreen
425 cd/m²
Contrast Ratio
800:1
Colour Support
16.7 million colours
Response Time
29 ms (black-to-black)
Horizontal Refresh Rate
30 - 49.7 kHz
Horizontal Viewing Angle
Vertical Viewing Angle
Screen Coating
7H Hard Coating
OSD Languages
English, German, French, Spanish, Italian, Chinese, Japanese
Features
Colour
Black
Dimensions (WxDxH)
26.05 cm x 3.95 cm x 18.35 cm
Weight
1.4 kg
Type
Touch-screen - touchscreen
Movement Detection Technology
Projected capacitive
Interfaces
VGA ¦ DisplayPort ¦ HDMI ¦ USB ¦ Audio line-out (mini-jack) ¦ LAN (RJ-45)
VESA Mounting Interface
100 x 100 mm
Features
IP65 protection, 85% light transmittance
Included Accessories
External control pad, power adapter
Cables Included
1 x HDMI cable ¦ 1 x DisplayPort cable ¦ 1 x USB cable
Mounting Kit
Optional
MTBF
50,000 hours
Compliant Standards
DDC-2B, EAC, RoHS, ERP, WEEE, cULus, REACH, UKCA, REACH SvHC
Input Voltage
DC 12 V
Power Consumption SDR (On mode)
6 kWh/1000h
Power Consumption (Typical)
6 Watt
Power Consumption Stand by
1.5 Watt
Power Consumption (Off Mode)
0.3 Watt
OS Required
Microsoft Windows, Linux
Shipping Width
31 cm
Shipping Depth
37 cm
Shipping Height
16 cm
Shipping Weight
2.7 kg
Service & Support
Limited warranty - 3 years - on-site
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C