9H.JNC77.15E
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
BENQ
Ražotāja kods
9H.JNC77.15E
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
7 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Device Type
DLP projector - 1080p
3D Capable
Yes (3D glasses sold separately)
Networking
Ethernet
Microdisplay
DarkChip 3
Brightness
5500 ANSI lumens
Contrast Ratio
Image Size
76.2 cm - 762 cm
Throw Ratio
Resolution
WUXGA - WUXGA (1920 x 1200)
Native Aspect Ratio
16:10
Colour Support
1.07 billion colours (30-bit)
Max Sync Rate (V x H)
120 Hz x 135 kHz
Bulb type
Laser
Bulb life cycle
Up to 20000 hour(s)
OSD Languages
Features
DICOM Simulation Mode, BlueCore Laser Technology, dust-sealed engine
Type
Short-throw fixed lens
Focus Type
Manual
Zoom Type
Manual
Zoom Factor
1.1x
Keystone Correction Direction
Horizontal, vertical
Vertical Keystone Correction
-30 / +30
Horizontal Keystone Correction
Lens Shift Type
Lens Shift Direction
Horizontal, vertical
Vertical Lens Shift
60% / 60%
Horizontal Lens Shift
23% / 23%
TV System
NTSC, SECAM, PAL
Video Interfaces
VGA, HDMI, RGB, HDBaseT
LAN and Wireless Image Transferring Protocols
Wired LAN
Type
Integrated
Output Power / Channel
10 Watt
Interfaces
1 x VGA input - 15 pin HD D-Sub (HD-15) ¦ 2 x HDMI input - 19 pin HDMI Type A ¦ 1 x VGA output - 15 pin HD D-Sub (HD-15) ¦ 1 x network - RJ-45 (management) ¦ 1 x serial RS-232 - 9 pin D-Sub (DB-9) (management) ¦ 1 x 12V programmable trigger ¦ 1 x audio line-out - mini-phone stereo 3.5 mm ¦ 1 x audio line-in - mini-phone stereo 3.5 mm ¦ 1 x HDBaseT ¦ 1 x 3D Sync in ¦ 1 x 3D Sync out
Included Accessories
2 x AAA batteries, wireless remote control
Security Features
Security lock slot (cable lock sold separately), security bar
Security Slot Type
Kensington security slot
Power Source
AC
Voltage Required
AC 100-240 V
Power Consumption Operational
440 Watt
Power Consumption Stand by
0.5 Watt
Width
41.6 cm
Depth
35.1 cm
Height
16.6 cm
Weight
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C