90LJ00I5-B01070
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
ASUS
Ražotāja kods
90LJ00I5-B01070
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
2.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Projector brightness
400 ANSI lumens
Projection technology
DLP
Projector native resolution
1080p (1920x1080)
Contrast ratio (typical)
400:1
Native aspect ratio
16:9
Screen size compatibility
762 - 3048 mm (30 - 120")
Projector brightness
960 LED lumens
Supported aspect ratios
Projection distance
0.8 - 3.2 m
Number of colours
16.7 million colours
Keystone correction, horizontal
-30 - 30°
Keystone correction, vertical
Colour gamut
120%
Light source type
LED
Service life of light source
30000 h
Focus
Auto
Zoom type
Fixed
Throw ratio
1.2:1
Offset
100%
Full HD
Y
Supported graphics resolutions
1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160
HDMI ports quantity
1
DVI port
N
USB 2.0 ports quantity
HDMI connector type
Micro
USB 2.0 Type-A ports quantity
1
USB 2.0 Type-C ports quantity
Headphone outputs
Ethernet LAN
N
Card reader integrated
Noise level
30 dB
Noise level (economic mode)
28 dB
HDCP
Y
Preset modes
Bright, Game, Standard, Theatre
High Dynamic Range (HDR) supported
High Dynamic Range (HDR) technology
High Dynamic Range 10 (HDR10)
Video apps
Netflix
Built-in speaker(s)
RMS rated power
10 W
Product type
Short throw projector
Market positioning
Portable
Product colour
Navy
Placement
Ceiling, Desktop, Tripod
Built-in display
Power source
USB
Power consumption (standby)
0.5 W
Power consumption (max)
90 W
Battery technology
Lithium-Ion (Li-Ion)
Battery life (max)
3.5 h
Battery capacity
65 Wh
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
20 - 90%
Weight
1.57 kg
Width
132 mm
Depth
132 mm
Height
172 mm
Package width
210 mm
Package depth
177 mm
Package height
265 mm