Thomson 100QG7S14 - 100" Diagonal Class LED-backlit LCD TV - QLED Pro - Smart TV - Google TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Quantum Dot - black
Ražotājs
THOMSON
Ražotāja kods
100QG7S14
Pakas svars
45.67 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
THOMSON
Ražotāja kods
100QG7S14
Pakas svars
45.67 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED Pro - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2025813
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption SDR (On mode)
190 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
210 kWh/1000h
Diagonal Class
100"
Platform
Google TV
Operating System
Android TV
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10, Dolby Vision
TV Tuner Presence
Yes
Extended PVR
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Picture Enhancements
Dynamic Noise Reduction
Design
Frameless Design
Dimensions
Without stand
Width
222.7 cm
Depth
8.9 cm
Height
127.1 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Colour Support
1000000000 colours
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
144 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight - Quantum Dot technology
Image Contrast Ratio
5000:1
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Features
Time-shift, 10-bit support, adaptive deinterlacing
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Features
Side feet
Flat Panel Mount Interface
800 x 400 mm
VESA Compatibility
Conditional Access
Common Interface Plus (CI+) slot
Digital TV Tuner
DVB-C, DVB-S, DVB-S2, DVB-T, DVB-T2
HDTV Tuner
Digital TV Service
HbbTV
MPEG Profiles and Levels
HEVC/H.265
Electronic Programme Guide
Digital EPG
Parental Channel Lock
Supported Video Formats
MPEG-4, AVI, MKV, FLV, WebM, MPG, 3GP, MPV
Supported Audio Formats
MP3, WAV, AAC, FLAC (Free Lossless Audio Codec)
Supported Pictures Formats
BMP, JPG, GIF, PNG
USB Port
USB Ports Qty
Configuration
ARM Cortex-A75 ( 1.3 GHz ) + ARM Cortex-A55 ( 1.15 GHz ) - 2 GB - 16 GB Flash