Sony Bravia Professional Displays FW-75BZ40L - 75" Diagonal Class BZ40L Series LED-backlit LCD display - digital signage - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
Ražotāja kods
FW-75BZ40L
Kopā pieejams (gab.)
40
Ražotāja kods
FW-75BZ40L
Kopā pieejams (gab.)
40
Energy Class
Class E
Power Consumption Operational
299 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
106 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
136 kWh/1000h
Diagonal Class
75"
Series
BZ40L Series
Picture Enhancements
4K X-Reality PRO Engine, 92% DCI-P3 colour gamut
Weight
31.5 kg
Frame Rate & Enhancement Technology
Motionflow XR 240 technology, 60 Hz Native Refresh Rate
Coating
Deep black non-glare, 47% haze
Brightness
700 cd/m²
Flat Panel Mount Interface
300 x 300 mm