Sony Bravia Professional Displays FW-75BZ35L - 75" Diagonal Class BZ35L Series LED-backlit LCD display - digital signage - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
Ražotāja kods
FW-75BZ35L
Kopā pieejams (gab.)
19
Ražotāja kods
FW-75BZ35L
Kopā pieejams (gab.)
19
Energy Class
Class E
Power Consumption Operational
235 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
106 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
148 kWh/1000h
Diagonal Class
75"
Series
BZ35L Series
Picture Enhancements
4K X-Reality PRO Engine, 92% DCI-P3 colour gamut
Weight
31.5 kg
Frame Rate & Enhancement Technology
Motionflow XR 240 technology, 60 Hz Native Refresh Rate
Coating
1% haze
Brightness
550 cd/m²
Flat Panel Mount Interface
300 x 300 mm