Sony Bravia Professional Displays FW-65BZ35L - 65" Diagonal Class BZ35L Series LED-backlit LCD display - digital signage - Android TV - 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 - HDR - Direct LED
Ražotāja kods
FW-65BZ35L
Pakas svars
30 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Ražotāja kods
FW-65BZ35L
Pakas svars
30 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Energy Class
Class E
Power Consumption Operational
218 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
85 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
113 kWh/1000h
Diagonal Class
65"
Series
BZ35L Series
Picture Enhancements
4K X-Reality PRO Engine, 92% DCI-P3 colour gamut
Weight
21.2 kg
Frame Rate & Enhancement Technology
Motionflow XR 240 technology, 60 Hz Native Refresh Rate
Coating
1% haze
Brightness
550 cd/m²
Flat Panel Mount Interface
300 x 300 mm