LH55VMCRBGBXEN
Pakas svars
25.1 kg
Ražotāja kods
LH55VMCRBGBXEN
Pakas svars
25.1 kg
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/1755917
Power Consumption Operational
270 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
161 kWh/1000h
Diagonal Class
55"
Series
VHR-R Series
DVI, DisplayPort
Modes
Black Equaliser mode
Picture Enhancements
72% Colour Gamut
Design
Razor Narrow Bezel, Modern Slim Design
Protection
Dust-resistant
Width
121.1 cm
Depth
6.99 cm
Height
68.17 cm
Weight
16.8 kg
Enclosure Colour
Black
Pixel Pitch
0.63 mm
Coating
Anti-glare, 28% Glass Haze
Image Contrast Ratio
1100:1
Commercial Features
SMART Signage Platform, MagicInfo S6 Player, Picture Enhancer mode
Features
Mobile calibration, SSSP 6.0
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm
Connector Type
Compliant Standards
0.5 Watt
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 90%