LH55VMBRBGBXEN
Pakas svars
16.8 kg
Ražotāja kods
LH55VMBRBGBXEN
Pakas svars
16.8 kg
Power Consumption Operational
270 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
165 kWh/1000h
Diagonal Class
55"
Series
VMB-R Series
DVI, DisplayPort
Modes
Black Equaliser mode
Picture Enhancements
72% Colour Gamut, Image Enhancing, Wide Viewing Angle
Design
Razor-Thin Bezel
Protection
Dustproof
Width
121.1 cm
Depth
6.99 cm
Height
68.17 cm
Pixel Pitch
0.63 mm
Coating
28% Glass Haze
Image Contrast Ratio
1100:1
Commercial Features
SMART Signage Platform
Features
Daisy Chain, hardware color calibration
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm
LAN
LAN Protocol
Ethernet
Connector Type
Compliant Standards
EMC Class A, IP5X, ISTA 6
Weight (Shipping)
25.1 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 90%