UE55U8072FUXXH
Pakas svars
9.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
105
Ražotāja kods
UE55U8072FUXXH
Pakas svars
9.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
105
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2205199
Power Consumption (Max)
125 Watt
Power Consumption Operational
79 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
79 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
118 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
110 kWh
Diagonal Class
55"
Series
U8072F Series
Width
122.46 cm
Depth
7.66 cm
Height
70.78 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), Motion Xcelerator
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm