UE50U8072FUXXH
Pakas svars
8.3 kg
Kopā pieejams (gab.)
50
Ražotāja kods
UE50U8072FUXXH
Pakas svars
8.3 kg
Kopā pieejams (gab.)
50
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2205206
Power Consumption (Max)
120 Watt
Power Consumption Operational
69 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
69 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
112 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
96 kWh
Diagonal Class
50"
Series
U8072F Series
Width
111.08 cm
Depth
7.64 cm
Height
64.38 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), Motion Xcelerator
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm