UE32F6002FKXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
14
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
UE32F6002FKXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
3.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
14
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204698
Energy Class
Class F
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption (Max)
65 Watt
Power Consumption Operational
27.4 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
27 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
50 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
40 kWh
Diagonal Class
32"
Series
F6000 Series
Model Year
2025
Platform
Tizen OS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10+
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
TV Tuner Presence
Yes
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
Picture Enhancements
HyperReal Engine, Mega Contrast, contrast enhancer, PurColor
Design
3 Bezel-less Design, Slim look
Dimensions
Without stand
Width
73.29 cm
Depth
7.32 cm
Height
43.87 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Resolution
1920 x 1080
Display Format
1080p
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate
LCD Backlight Technology
LED backlight Micro Dimming Pro
Display Menu Language
Multilingual
Features
Wireless TV On, Apple AirPlay support, Samsung Knox Security
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Colour
Black
Stand Features
Low feet
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm