LH75QMCEBGCXEN
Kopā pieejams (gab.)
227
Ražotāja kods
LH75QMCEBGCXEN
Kopā pieejams (gab.)
227
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display - Crystal UHD
Diagonal Class
75"
Series
QMC Series
Video Processor
Quantum 4K Lite
No
Sensors
Ambient light sensor (ALS), temperature sensor
3 ports
PC Interface
DisplayPort
Modes
Pivot Mode, Director Mode, DICOM Simulation Mode
Picture Enhancements
Mega Dynamic Contrast Ratio, Dynamic Crystal Color, Intelligent UHD upscaling, 72% Colour Gamut NTSC
Design
Slim Design
33.4 kg
Enclosure Colour
Black
Pixel Pitch
0.429 mm
Colour Support
16700000 colours
LCD Backlight Technology
LED backlight - Edge LED
Coating
Anti-glare, 25% Glass Haze
Brightness
500 cd/m²
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Smart Calibration, key lock, Workspace
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
Configuration
ARM Cortex-A73 Quad-Core ( 1.6 GHz ) - 2.5 GB LPDDR4 - 16 GB (available 10 GB)
Operating System
Tizen OS 7.0
Type
Remote control
Battery Included
Speaker System
2 channel
Output Power / Total
20 Watt
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Connect & Share
Samsung Smart View+
Connector Type
Cables Included
RS-232C (IN) adapter
ENERGY STAR Certified
ENERGY STAR Version
8.0
Weight (Shipping)
44.1 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80% (non-condensing)