LH65QMRABGCXEN
Pakas svars
15.435132 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Ražotāja kods
LH65QMRABGCXEN
Pakas svars
15.435132 kg
Kopā pieejams (gab.)
3
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class G
Power Consumption (Max)
181.5 Watt
Power Consumption Operational
131 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
131 kWh/1000h
Diagonal Class
65"
Series
QMR-A Series
Environment
Indoor
No
Sensors
Temperature sensor
HDMI Ports Qty
2 ports
PC Interface
DisplayPort
Modes
Portrait mode, landscape mode
Picture Enhancements
Design
Narrow Bezel Design, Slim Design
Width
145.39 cm
Depth
4.63 cm
Height
83.1 cm
Weight
24.9 kg
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
25% haze
Brightness
500 cd/m²
Commercial Features
Button lock, SMART Signage Platform, Auto Source Switching & Recovery, hot key option, LFD Home UI
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Pivot, MagicInfo S6, SSSP 6.0, clean cable management, Crystal Processor 4K
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm
VESA Compatibility
Yes
Supported Video Formats
MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, AVC, H.264, H.263, VC-1, HEVC, MPEG, VP9, VP8, AVS+
Supported Audio Formats
AC3
Supported Pictures Formats
PNG, JPEG
USB Port
Yes
USB Ports Qty
2
Configuration
ARM Cortex-A72 Quad-Core ( 1.7 GHz ) - 2.5 GB LPDDR4 - 8 GB (system 3.88 GB + available 4.12 GB)
Operating System
Tizen OS 4.0
Type
Remote control
Battery Included
Speaker System
2 channel
Output Power / Total
20 Watt
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
Encryption
WPA2
Connector Type
Compliant Standards
Plug and Play, EMC Class B, IP5X, HDCP 2.2, IEEE 802.1x, Safety 60950-1
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Sleep
0.5 Watt
Heat Generation Details
Cabinet - max - 618.9 BTU
Width (Shipping)
161.1 cm
Depth (Shipping)
18.5 cm
Height (Shipping)
97.3 cm
Weight (Shipping)
33.3 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
10 - 80%