LH43QMBTBGCXEN
Pakas svars
18.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Ražotāja kods
LH43QMBTBGCXEN
Pakas svars
18.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
10
Tuvākā piegāde
Display diagonal
109.2 cm (43")
Display technology
VA
Display resolution
3840 x 2160 pixels
Display brightness
500 cd/m²
HD type
4K Ultra HD
Contrast ratio (typical)
4000:1
Pixel pitch
0.2451 x 0.2451 mm
Active display area (W x H)
941.184 x 529.416 mm
Colour saturation
92%
HDMI ports quantity
3
USB port
Y
Ethernet LAN
Y
Wi-Fi
HDMI version
2.0
USB ports quantity
2
USB version
2.0
Ethernet LAN (RJ-45) ports
1
RS-232C
Built-in speaker(s)
RMS rated power
10 W
Speaker impedance
2 Ω
Product design
Digital signage flat panel
Product colour
Black
Placement supported
Indoor
VESA mounting
Orientation
Horizontal/Vertical
Panel mounting interface
200 x 200 mm
Bezel width (bottom)
1.12 cm
Purpose
Universal
Operating hours (hours/days)
24/7
HDCP
HDCP version
2.2
Power consumption (typical)
79 W
Input voltage
100 - 240 V
Power consumption (sleep)
0.5 W
Energy efficiency class (SDR)
G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours
73 kWh
AC input frequency
50/60 Hz
Energy efficiency scale
A to G
Built-in processor
Operating system installed
Tizen 6.5
Width
965.5 mm
Depth
48.3 mm
Height
557.7 mm
Weight
10 kg
Package width
1095 mm
Package depth
151 mm
Package height
676 mm
Package weight
13.3 kg
Remote control included
Operating temperature (T-T)
0 - 40 °C
Operating relative humidity (H-H)
10 - 80%