LH115QHFEBGXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
83.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
11
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
LH115QHFEBGXEN
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
83.7 kg
Kopā pieejams (gab.)
11
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display - QLED
Diagonal Class
115"
Diagonal Size
114.5"
Commercial Use
Yes - digital signage
Series
QHFX Series
Platform
Tizen Enterprise
Operating System
Tizen OS 8.0
TV Tuner
No tuner
TV Tuner Presence
No
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
3 ports
PC Interface
DisplayPort
Modes
Portrait mode, landscape mode, DICOM Simulation Mode, Director Mode
Picture Enhancements
Design
3 Bezel-less Design, Super Slim Design
Dimensions
Without stand
Width
256.52 cm
Depth
3.41 cm
Height
146.76 cm
Weight
Enclosure Colour
Titan black
LCD Display Technology
VA
Pixel Pitch
0.63 mm
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
LCD Backlight Technology
LED backlight - Quantum Mini LED Pro - Quantum Matrix Technology Pro
Coating
25% Glass Haze, anti-glare
Image Contrast Ratio
5500:1
Brightness
1000 cd/m²
Viewing Angle
178 degrees
Viewing Angle (Vertical)
178 degrees
Response Time
6.5 ms
Commercial Features
Samsung VXT CMS, Home UI, Custom Home
Operation Hours / Days
24 / 7
Features
Smart Calibration, Samsung Knox Security
Flat Panel Mount Interface
1000 x 600 mm
VESA Compatibility
Yes
USB Port
Yes
USB Ports Qty
2
Configuration
16 GB
Speaker System
4.2.2 channel
Output Power / Total
60 Watt
Connectivity
Wi-Fi, LAN, Bluetooth
LAN Protocol
Ethernet
Connect & Share
Samsung Smart View+
Connector Type
Internet of Things (IoT) Compatible
Platform
SmartThings Pro
Compliant Standards
HDCP 2.2, Safety 60950-1, Safety 62368-1, EMC Class A
EPEAT Compliant
EPEAT Silver
ENERGY STAR Certified
ENERGY STAR Version
8.0
Power Device
Power supply
Input Voltage
AC 100-240 V (50/60 Hz)
Power Consumption Sleep
0.5 Watt
Service & Support
Limited warranty - 3 years
Width (Shipping)
Depth (Shipping)
25 cm
Height (Shipping)
Weight (Shipping)
133.6 kg
Min Operating Temperature
0 °C
Max Operating Temperature
40 °C
Humidity Range Operating
20 - 95%