QE85QN80FAUXXH
Pakas svars
40.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Ražotāja kods
QE85QN80FAUXXH
Pakas svars
40.6 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Neo QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204944
Energy Class
Class F
Power Consumption (Max)
405 Watt
Power Consumption Operational
155 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
155 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
404 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
215 kWh
Diagonal Class
85"
Series
QN80F Series
HDR Technology
HDR10+ Adaptive, Neo Quantum HDR
TV Tuner
1x analogue, 2x digital
Design
3 Bezel-less Design, Simple Chamfer
Width
189.28 cm
Depth
4.82 cm
Height
108.28 cm
Weight
Enclosure Colour
Silver
Frame Rate & Enhancement Technology
Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz
LCD Backlight Technology
Quantum Mini LED - Supreme UHD dimming, Quantum Matrix Technology Core
Stand Colour
Grey
Stand Features
Aero centre
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm