QE85Q7FAAUXXH
Pakas svars
32.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
18
Ražotāja kods
QE85Q7FAAUXXH
Pakas svars
32.5 kg
Kopā pieejams (gab.)
18
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204756
Power Consumption (Max)
275 Watt
Power Consumption Operational
162 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
162 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
279 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
225 kWh
Diagonal Class
85"
Series
Q7F Series
HDR Technology
Quantum HDR
Video Processor
Q4 AI
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
HDMI Ports Qty
3 ports
Design
3 Bezel-less Design, Slim look
Width
190.12 cm
Depth
6.14 cm
Height
108.84 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
LED backlight - Quantum Dot technology - Supreme UHD dimming
Stand Features
Flat feet narrow
Flat Panel Mount Interface
600 x 400 mm