LH75QETEPGCXEN
Pakas svars
41.5 kg
Ražotāja kods
LH75QETEPGCXEN
Pakas svars
41.5 kg
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Energy Class
Class A
Power Consumption Operational
253 Watt
Power Consumption (On mode)
171 W
Energy Consumption per Year
250 kWh
Diagonal Class
75"
Series
QET Series
Video Processor
Crystal 4K
HDMI
HDMI Ports Qty
2 ports
Picture Enhancements
Mega Dynamic Contrast Ratio, 72% Colour Gamut
Design
3-sided frameless design
Width
167.32 cm
Depth
5.99 cm
Height
95.82 cm
Weight
30.9 kg
LCD Backlight Technology
LED backlight
Image Contrast Ratio
1200:1
Brightness
300 cd/m²
Response Time
8 ms
Commercial Features
SMART Signage Platform
Operation Hours / Days
16 / 7
Features
MagicInfo Lite
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm