QE75Q8FAAUXXH
Pakas svars
29.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Ražotāja kods
QE75Q8FAAUXXH
Pakas svars
29.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
5
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204811
Energy Class
Class D
Power Consumption (Max)
310 Watt
Power Consumption Operational
85 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
85 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
310 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
118 kWh
Diagonal Class
75"
Series
Q8F Series
HDR Technology
HDR10+ Adaptive, Quantum HDR+
Video Processor
Q4 AI
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
Sensors
Eco Sensor
HDMI Ports Qty
3 ports
Design
3 Bezel-less Design, AirSlim design
Width
167.67 cm
Depth
2.66 cm
Height
96.03 cm
Weight
Enclosure Colour
Grey
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
Quantum Dot technology, Dual LED - Supreme UHD dimming
Stand Features
Aero linear
Flat Panel Mount Interface
400 x 400 mm