QE65LS03FWUXXH
Pakas svars
21.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Ražotāja kods
QE65LS03FWUXXH
Pakas svars
21.8 kg
Kopā pieejams (gab.)
2
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Neo QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204836
Power Consumption (Max)
190 Watt
Power Consumption Operational
112 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
112 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
211 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
155 kWh
Diagonal Class
65"
Series
The Frame Pro LS03FW Series
HDR Technology
HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, Neo Quantum HDR
Video Processor
NQ4 AI Gen3
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
Sensors
Eco Sensor, light sensor, motion sensor
HDMI Ports Qty
5 ports
Design
Very Narrow Bezel Design (VNB), Slim Design, Modern Frame Design
Width
145.67 cm
Depth
2.49 cm
Height
83.69 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz
LCD Backlight Technology
Quantum Dot technology, Quantum Mini LED - Supreme UHD dimming, Quantum Matrix Technology Slim
Coating
Matte
Stand Features
Height adjustable, round feet
Flat Panel Mount Interface
400 x 300 mm