QE65LS03FAUXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
22.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Visi piedāvājumi ir redzami pēc autorizēšanās.
Ražotājs
SAMSUNG
Ražotāja kods
QE65LS03FAUXXH
Artikuls
Intrastat
Pakas svars
22.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
7
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2236339
Energy Class
Class G
Energy Class (HDR)
Class G
Power Consumption (Max)
215 Watt
Power Consumption Operational
108 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
108 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
231 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
150 kWh
Diagonal Class
65"
Series
The Frame LS03F Series
Model Year
2025
Platform
Tizen OS
HDR Capable
Yes
HDR Format
HDR10+
HDR Technology
Quantum HDR, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming
Video Processor
NQ4 AI Gen2
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
TV Tuner Presence
Yes
Sensors
Eco Sensor, brightness sensor, motion sensor
Video Interface
HDMI
HDMI Ports Qty
4 ports
Modes
Picture Enhancements
Design
Very Narrow Bezel Design (VNB), Slim Design, Modern Frame Design
Dimensions
Without stand
Width
145.68 cm
Depth
2.49 cm
Height
83.19 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Resolution
3840 x 2160
Display Format
4K UHD (2160p)
Image Aspect Ratio
16:9
Frame Rate & Enhancement Technology
Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz
LCD Backlight Technology
Quantum Dot technology, Dual LED - Supreme UHD dimming
Coating
Matte
Display Menu Language
Multilingual
Features
Stand
Included
Stand Design
Tabletop
Stand Colour
Black
Stand Features
Height adjustable
Flat Panel Mount Interface
400 x 300 mm