QE55S85FAUXXH
Pakas svars
12.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Ražotāja kods
QE55S85FAUXXH
Pakas svars
12.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
1
Tuvākā piegāde
Product Type
OLED TV - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2205086
Power Consumption (Max)
230 Watt
Power Consumption Operational
83 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
83 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
100 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
115 kWh
Diagonal Class
55"
Series
S85F Series
HDR Technology
OLED HDR, HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming
Video Processor
NQ4 AI Gen2
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
HDMI Ports Qty
4 ports
Design
4 Bezel-less Design, Contour Design
Width
122.46 cm
Depth
3.39 cm
Height
70.62 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
100 Hz Refresh Rate, Variable Refresh Rate (VRR), Motion Xcelerator 120Hz
LCD Backlight Technology
Self-illuminating pixels
Coating
Anti-reflection
Stand Features
Simple Linear
Flat Panel Mount Interface
300 x 200 mm