QE55QN80FAUXXH
Pakas svars
16.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
114
Ražotāja kods
QE55QN80FAUXXH
Pakas svars
16.4 kg
Kopā pieejams (gab.)
114
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Neo QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204955
Energy Class
Class F
Power Consumption (Max)
230 Watt
Power Consumption Operational
76 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
76 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
217 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
105 kWh
Diagonal Class
55"
Series
QN80F Series
HDR Technology
HDR10+ Adaptive, Neo Quantum HDR
TV Tuner
1x analogue, 2x digital
Sensors
Eco Sensor
Design
3 Bezel-less Design, Simple Chamfer
Width
122.76 cm
Depth
4.72 cm
Height
70.62 cm
Weight
Enclosure Colour
Silver
Frame Rate & Enhancement Technology
Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz
LCD Backlight Technology
Quantum Mini LED - Supreme UHD dimming, Quantum Matrix Technology Core
Stand Colour
Grey
Stand Features
Aero centre
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm