QE55QN70FAUXXH
Pakas svars
14.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
33
Ražotāja kods
QE55QN70FAUXXH
Pakas svars
14.2 kg
Kopā pieejams (gab.)
33
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - Neo QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204899
Energy Class
Class E
Power Consumption (Max)
200 Watt
Power Consumption Operational
63 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
63 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
181 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
87 kWh
Diagonal Class
55"
Series
QN70F Series
HDR Technology
HDR10+ Adaptive, HDR10+ Gaming, Neo Quantum HDR
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
Sensors
Eco Sensor
Design
3 Bezel-less Design, AirSlim design
Width
123.29 cm
Depth
2.57 cm
Height
70.92 cm
Weight
Enclosure Colour
Black
Frame Rate & Enhancement Technology
Variable Refresh Rate (VRR), 100Hz (Up to 144Hz) Refresh Rate, Motion Xcelerator 144Hz
LCD Backlight Technology
Quantum Mini LED - Supreme UHD dimming, Quantum Matrix Technology Slim
Stand Colour
Black
Stand Features
Aero centre
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm