QE55Q7FAAUXXH
Pakas svars
11.3 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Ražotāja kods
QE55Q7FAAUXXH
Pakas svars
11.3 kg
Kopā pieejams (gab.)
4
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD TV - QLED - Smart TV
Energy Label QR Code URL
Https://eprel.ec.europa.eu/qr/2204776
Power Consumption (Max)
130 Watt
Power Consumption Operational
79 Watt
Power Consumption SDR (On mode)
79 kWh/1000h
Power Consumption HDR (On mode)
118 kWh/1000h
Energy Consumption per Year
110 kWh
Diagonal Class
55"
Series
Q7F Series
HDR Technology
Quantum HDR
Video Processor
Q4 AI
TV Tuner
1x analogue, 1x digital
HDMI Ports Qty
3 ports
Design
3 Bezel-less Design, Slim look
Width
123.41 cm
Depth
6.03 cm
Height
71.08 cm
Frame Rate & Enhancement Technology
50 Hz Refresh Rate, Motion Xcelerator
LCD Backlight Technology
LED backlight - Quantum Dot technology - Supreme UHD dimming
Stand Features
Flat feet narrow
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm