LH50QETELGCXEN
Pakas svars
16.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
8
Ražotāja kods
LH50QETELGCXEN
Pakas svars
16.1 kg
Kopā pieejams (gab.)
8
Tuvākā piegāde
Product Type
LED-backlit LCD flat panel display
Power Consumption Operational
149 Watt
Power Consumption (On mode)
95 W
Power Consumption SDR (On mode)
95 kWh/1000h
Diagonal Class
50"
Series
QET Series
Video Processor
Crystal 4K
HDMI Ports Qty
2 ports
Picture Enhancements
Mega Dynamic Contrast Ratio, Intelligent UHD upscaling, 72% Colour Gamut, Crystal Display
Design
3 Bezel-less Design
Width
111.68 cm
Depth
5.99 cm
Height
64.42 cm
Weight
11.7 kg
LCD Backlight Technology
LED backlight
Coating
Anti-glare
Brightness
300 cd/m²
Commercial Features
SMART Signage Platform
Features
MagicInfo Lite
Flat Panel Mount Interface
200 x 200 mm